cropped-brand-logo.png

Patirtis kalba už mus

WEB sprendimus verslui kuriame nuo 1998 metų. Ir nuo tada žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis.
Visada stengiamės verslui pasiūlyti atsiperkančius inovatyvius sprendimus: interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, reklama, konsultavimas. Visa tai rasite vienoje vietoje. Atlikti darbai ir didelis pasitikinčių klientų ratas ya geriausias mūsų darbo ir kompetencijų įvertinimas. Nuolat tobulėjame ir siekiame kuo efektyvesnių sprendimų savo klientams.

APIE MUS

Vartotojo patirtis
ir interneto svetainių kūrimas

Mėgstame iššūkius, kuriuos spręsdami mūsų komanda gali su jums pasidalinti savo didele patirtimi interneto svetainių kūrimo srityje, pamatyti svetaine vartotojų akimis ir rasti geriausią sprendimą jūsų projektui. Štai keletas dalykų, kuriuos mes tikrai gerai mokame.

Strateginis projektavimas

Bėgant metams ištobulinome savo įrankių rinkinį, kuriame yra daug praktinių patarimų ir metodų, kuriuos naudojame, kad padėtume klientams geriau suprasti savo naudotojus. Dažnai pradedame labai anksti projekto ar verslo pertvarkos etapus ir kartu su klientais apibrėžiame verslo ir naudotojų tikslus, sužinome daugiau apie tikslinę auditoriją naudodami tinkamus naudotojų tyrimo metodus.

Koncepcijos įrodymas

Mūsų patyrusi komanda gretai veikia ankstyvaisiais projekto kūrimo etapais. Kartu su klientais nustatome informacijos architektūrą, kuriame ir testuojame prototipus, gaminame “Wireframe” modelius, kad klientams būtų aiškiau apie naująjį produktą. Tokiu būdu taip pat užtikriname, kad kūrimo procesas vyktų kuo sklandžiau.

Interneto svetainių kūrimas

Atėjo šou metas! Mes pristatome jūsų produktą. Po paleidimo iš karto ištaisome klaidas ir užtikriname, kad produktas veiktų nepriekaištingai. Vėliau galime pasiūlyti nuolatinės techninės priežiūros paslaugas, kad jūsų produktas būtų geriausios būklės.

PASLAUGOS

MŪSŲ TEIKIAMOS
PASLAUGOS

Dirbame tiek su stambiomis verslo įmonėmis, tiek su smulkiais verslais. Teikiame paslaugas visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

DIZAINAS

ŠABLONAS AR
INDIVIDUALUS DIZAINAS

ŠABLONINĖ SVETAINĖ

INDIVIDUALUS DIZAINAS

DAUGYBĖ ĮVARIŲ DIZAINŲ

UNIKALUS DIZAINAS

STANDARTINĖS FUNKCIJOS

SPEECIALIOSIOS FUNKCIJOS

MATOTE, KĄ PERKATE

SUKURIAMAS ATSIŽVELGIANT Į JŪSŲ KONKREČIUS NORUS

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

DIDESNĖS IŠLAIDOS

SEO TRŪKUMAS

UŽIMA AUKŠTESNE VIETĄ PAIEŠKOS SISTEMOMS

GREITAI SUKURIAMA

REIKLAUJA LAIKO

PASIKARTOJANČIOS SVETAINĖS

GERESNIS SAUGUMAS

Dažniausiai užduodami klausimai

Kurdami svetainę nuo nulio, galite būti lankstesni, lengviau ją keisti ir pritaikyti. Be to, tai padeda kurti lojalumą prekės ženklui ir užtikrinti geresnę patirtį. Tačiau tam prireiks daugiau laiko. Priešingai, svetainės kūrimas naudojant šabloną yra greitas, tačiau turi įvairių apribojimų. Tiek pritaikyta svetainė, tiek šablonas turi savų privalumų ir trūkumų. Todėl turėtumėte pasirinkti tinkamą variantą pagal savo verslo poreikius.

Individualizuota svetainė sukuria puikų pirmąjį įspūdį ir padeda jūsų svetainei sulaukti didesnio pripažinimo. Jei turite keletą išskirtinių svetainės funkcijų, pritrauksite naujų klientų.  

Jei nenorite integruoti daug funkcijų, šablonas yra tinkamas pasirinkimas, nes jame rasite viską, ko jums reikia. Juos galite pamatyti čia.

Įgyvendinkite savo projektą

Turite projektą ir manote, kad atėjo laikas pasiraitoti rankoves ir pradėti dirbti?